اخبار

نخستین جلسه کمیته پدافند غیرعامل شرکت‌های نفتی به ریاست مدیرعامل پالایشگاه آبادان و مدیر پدافند غیرعامل منطقه آبادان برگزار شد.

باهدف استفاده از فناوری هسته‌ای در صنعت پالایش 

 پالایشگاه آبادان ۴ قرارداد با سازمان انرژی اتمی امضا کرد

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان از نمایشگاه تکنولوژی‌های نفت و گاز در پایتخت عراق بازدید و زمینه‌های همکاری‌های مشترک در زمینه های پالایشگاهی و صدور خدمات فنی مهندسی و تعمیرات اساسی واحدهای فرایندی را بررسی کرد.

رئیس اداره آموزش شرکت پالایش نفت آبادان از تقدیر رئیس سازمان تعلیم و تربیت کشور از فعالیت مهدکودک این شرکت باوجود گذشت تنها دو سال از راه‌اندازی آن خبر داد.

در نشستی صمیمانه مشکلات ایثارگران شرکت پالایش نفت آبادان با حضور نمایندگان امور ایثارگران ستاد پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی کشور بررسی شد.

شرکت پالایش نفت آبادان با امضای۲ تفاهمنامه چهار جانبه در اجرای پروژه های ساحل سازی اروند و بهمنشیر این شهرستان مشارکت می کند.

مدیر مالی شرکت پالایش نفت آبادان از فراهم‌سازی زمینه اعطای تسهیلات کم‌بهره و بن خرید کالا به کارکنان ارکان ثالث این شرکت خبر داد.

ایمان اسپرغم از کارمندان شرکت پالایش نفت آبادان، نخستین کتاب مرجع برای شناخت علمی آبادان است را با عنوان «کتابشناسی و پایان‌نامه‌های دانشگاهی» منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، مدیرعامل این شرکت در حاشیه بارگیری کشتی حامل گاز LPG مایع در بندر نفتی آبادان، گفت: بعد از گذر 9 ماه از آغاز پروژه صادرات این فراورده این نهمین محموله‌ای است که از بندر نفتی آبادان به خارج از کشور صادر می‌شود و اتفاقی است که در دولت رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی رقم خورد تا به جمع‌آوری گازهایی منجر شود که پیش‌ازاین در پالایشگاه‌ها هدر می‌رفت.