Block title
Block content
کسب نشان ملی کیفیت و بهره‌وری، افتخاری دیگر در کارنامه پالایشگاه آبادان
دوشنبه 2 آذر 1394

به گزارش روابط عمومی، شرکت پالایش نفت آبادان با دریافت نشان ملی کیفیت و بهره‌وری، جایگاه خود را در میان تولیدکنندگان برتر کشور تثبیت نمود.

با تقدیم این نشان به مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان که در جریان دهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره‌وری، و با حضور رئیس سازمان ملی بهره‌وری و جمعی از مدیران ارشد اجرایی کشور و کارشناسان ایرانی و خارجی، پنجشنبه 28 آبان ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما رخ داد، افتخار دیگری در کارنامه درخشان پالایشگاه آبادان به ثبت رسید.

در آیین گشایش این همایش، رؤیا طباطبایی؛ رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران سخنرانی نمود و پس‌ازآن، اجلاس به‌طور هم‌زمان با تشکیل چند کارگروه آموزشی و تخصصی وارد مباحث تخصصی شد.

در پایان این گردهمایی، تندیس و گواهی ارتقای بهره‌وری، به مؤثرترین فعالیت‌های اقتصادی در زمینه ارتقای بهره‌وری و کیفیت تقدیم شد.

پالایشگاه آبادان پس از ارزیابی کارشناسان این اجلاس با در نظر گرفتن شاخص‌هایی نظیر؛ گسترش شمول محورهای کيفيت، بهره‌وری، تعالی سازمانی، تعيين افق‌های آينده، آموزش، توسعه و تبادل دانش و تجارب در سازمان‌های پيشرو، فرهنگ‌سازی سیستم‌های يکپارچه مديريت، بررسی چالش‌های بهره‌وری در صنعت، تعيين شاخص‌های کليدی عملکرد، اندازه‌گیری بهره‌وری و تعامل آن با مباحث کيفی در بنگاه‌های اقتصادی و نهایتاً ارائه آخرين دستاوردهای ملی در زمینه‌های مديريت کيفيت و بهره‌وری، شایسته دریافت نشان برتر شده است.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
9 + 7 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.