Block title
Block content
دیدار هیئت مدیره شرکت پالایش نفت آبادان با خانواده حاج امین باوی
چهارشنبه 15 مهر 1394

به گزارش روابط عمومی، مدیران ارشد شرکت پالایش نفت آبادان سه‌شنبه 14مهرماه با حضور در مراسم ترحیم حاج امین باوی؛ از جانباختگان فاجعه منا، با خانواده و آشنایان آن مرحوم ابراز همدردی کردند.

در این آئین که در اوج وقار و صلابت و با حضور اقشار مختلف مردم آبادان برگزار گردید، مهندس شاهرخ خسروانی؛ قائم‌مقام مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت آبادان، مهندس سعید محجوبی؛ مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، همچنین مهندس کیهان‌پور؛ مدیر شرکت خطوط لوله و مخابرات منطقه خوزستان و مهندس حبیب‌ا... ابوالحسینی؛ مدیرعامل و تنی چند از روسای ارشد ادارات شرکت پالایش نفت آبادان با خانواده مهاجر الی ا... مرحوم حاج امین باوی که یکی از کارکنان صدیق و زحمت‌کش شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران بود، دیدار و از آنان دلجویی نموده و جهت هرگونه اقدامی در خصوص زنده نگه داشتن راه جانباختگان فاجعه تاسف‌بار منا که تحقق اصل برائت از مشرکان است، اعلام آمادگی کردند.

در این دیدار، خانواده مرحوم باوی از حضور مدیران ارشد شرکت پالایش و پخش جهت دلجویی آنان، تشکر و قدردانی کردند.

حاج امین باوی از مفقودان کاروان قرآنی اعزامی به حج تمتع در حادثه منا، تک‌خوان گروه تواشیح باقرالعلوم آبادان بود و در فعالیت‌های قرآنی از جمله ابتهال‌خوانی، سخنوری و خطابت وعظ در منابر، آثار درخشانی از خود به یادگار گذاشته است.

 

 

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
8 + 5 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.