Block title
Block content
برگزاری جلسه شورای فرهنگی شرکت پالایش نفت آبادان با حضور امام‌جمعه شهرستان آبادان
دوشنبه 25 آبان 1394

به گزارش روابط عمومی، نشست شورای فرهنگی شرکت پالایش نفت آبادان با هدف برنامه‌ریزی جهت پذیرایی شایسته از زائران اربعین حسینی و همچنین مقابله با نفوذ فرهنگی بیگانه در حوزه‌های مختلف عصر یکشنبه 24 آبان‌ماه در محل دفتر مدیرعامل برگزار شد.

در این نشست که با حضور امام‌جمعه و اعضای شورای فرهنگی پالایشگاه آبادان تشکیل گردید، مدیرعامل با تشکر از حضور حجت الاسلام ابراهیمی پور گزارش فشرده ای از همکاری های متقابل شرکت پالایش نفت آبادان و دیگر دستگاه های اجرایی شهر در زمینه های فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی ارائه نمود.

پس از آن، اعضاء در زمینه چگونگی پذیرایی از زائران اربعین حسینی در موکب شهرستان آبادان در گذرگاه شلمچه، برگزاري محافل انس با قرآن در ماه مبارك رمضان، اجراي مسابقات فرهنگي مذهبي، برگزاري هم‌اندیشی‌های مختلف، توزيع كتب فرهنگي مذهبي و اجراي طرح تكريم ارباب‌رجوع به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

در پایان نماینده ولی فقیه در شهرستان آبادان با بیان اینکه پشتیبانی های پالایشگاه آبادان از فعالیت های فرهنگی، هنری، ورزشی و اجتماعی شهر، مغفول مانده است، این حمایت ها را ستودنی برشمرد.

از اهداف مطرح شده این جلسه می توان به تعالي فضاي فرهنگي، انسجام‌بخشی به اولویت‌ها و فعالیت‌های فرهنگي سازمان، گسترش و ترویج فرهنگ اسلامي در حوزه های عملياتي و ستادي، حفظ و تقويت ارزش‌های اسلامي‌ملي و انقلابي اشاره نمود.

شوراي فرهنگي شرکت پالایش نفت آبادان عهده‌دار راهبردسازی، نظارت و تجزیه‌وتحلیل وضعيت فرهنگي این شرکت در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی بوده و به‌منظور اجرايي شدن منويات مقام معظم رهبري در حوزه فرهنگ عمومي و هم‌چنین امكان پيگيري و گزارش‌گیری بر اساس بخشنامه‌ها و آئین‌نامه‌های صادره در خصوص تشکیل شورای فرهنگی و با هدف ایجاد وحدت رویه، برنامه‌ریزی و انسجام در انجام برنامه‌های فرهنگی، اقدام به برگزاری جلسات به صورت دوره‌ای کرده است.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
7 + 13 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.