Block title
Block content
امام جمعه در افتتاحیه نمایشگاه بزرگ کتاب پالایشگاه آبادان: به خاطر اهمیت این نمایشگاه، برنامه های دیگر را کنار گذاشتم
دوشنبه 25 آبان 1394

به گزارش روابط عمومی، امام جمعه شهرستان آبادان در آیین گشایش نمایشگاه بزرگ کتاب شرکت پالایش نفت آبادان گفت: آن قدر این نمایشگاه و موضوع کتاب و کتابخوانی مهم است که تمامی برنامه های دیگر را کنار گذاشتم و برای افتتاحیه حاضر شدم.

حجت الاسلام علی ابراهیمی پور افزود: موضوع کتابخوانی از یک سو از جایگاه خاصی برخوردار بوده و از سوی دیگر متاسفانه به عنوان خلاء بزرگی در میان ما ایرانیان است.

وی با مروری بر جنبه های گوناگون مطالعه کتاب در جامعه ایران، اعلام آمادگی کرد مصلای آبادان در اختیار برپاکنندگان نمایشگاه قرار بگیرد تا عموم شهروندان آبادانی از این فرصت پیش آمده، بهره ببرند.

در آستانه هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، نمایشگاه بزرگ کتاب، نرم‌افزار و محصولات فرهنگی، از 24 آبان تا 3 آذرماه در محل فرهنگسرای نفت شرکت پالایش نفت آبادان برپا شده است. این رویداد فرهنگی، بیش از 4000 عنوان‌ از موضوعات گوناگون در زمینه‌های ادیان، ادبیات، بهداشت و سلامت، تاریخ، علم و فناوری، کودک و نوجوان و دیگر موارد را دربرمی‌گیرد.

همچنین جهت رفاه حال بیشتر بازدیدکنندگان، تخفیف‌های 40درصدی برای عموم مشتریان به همراه 25درصد تخفیف ویژه‌ی کارکنان شرکت پالایش نفت آبادان و خانواده محترم‌ آنان در نظر گرفته شده است.

از برنامه‌های جانبی نمایشگاه، می‌توان به برپایی کارگاه نقاشی ویژه‌ی کودکان و اهدای جوایز  به برگزیدگان اشاره نمود. 

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
2 + 0 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.