Block title
Block content
سپاس نامه و تندیس طلایی چهارمین همایش مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت کشور به پالایشگاه آبادان اعطا شد.
چهارشنبه 28 اوت 2019

 چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، پنجم شهریور ماه با حضور بیژن زنگنه، وزیرمحترم نفت و جمعی از مدیران صنعت نفت و کارشناسان حوزه مسئولیت اجتماعی در محل سالن همایش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی برگزار شد.

شرکت پالایش نفت آبادان با فعالیت های مطلوب مسئولیت های اجتماعی در قبال محیط زیست و توسعه صنعت سبز، کاهش تولید و انتشار گازهای گلخانه ای به ویژه بازیابی گازهای ارسالی به مشعل ها با هدف کاهش میزان فلرینگ در چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی مورد توجه قرار گرفت و موفق به دریافت سپاسنامه و تندیس طلایی شد.

کسب موفقیت مسئولیت های اجتماعی شرکت در مجموعه شرکت های وزارت نفت به دلیل فعالیت های عمده و کلان در مسائل اصلی از جمله مساعدت موثر و فراگیر در امر مقابله با حادثه سیل با ارگان ها و سازمان های شهرستان آبادان، اقدام جهت کاهش موثر و عملیاتی آلاینده های زیست محیطی وهمچنین مشارکت در طرح تامین مالچ مورد نیاز کویر زدایی استان خوزستان، کمک به تأمین برق پایدار شهرستان و سایر مشارکت های گسترده در امور ورزش های همگانی و آموزشی شهرستان بوده است.

شایان ذکر است شرکت پالایش نفت آبادان برای دومین سال پیاپی موفق به دریافت تندیس طلایی مسئولیت اجتماعی صنعت نفت کشور شده است.

نوع: گزارش تصویری