Block title
Block content
کارکنان روابط عمومی پالایشگاه آبادان تجلیل شدند
شنبه 6 خرداد 1402

 به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، در آیینی با حضور حکیم قیم مدیرعامل این شرکت در ساختمان روابط عمومی  از مجموعه روابط عمومی و ستاد اقامه نماز این شرکت  تجلیل شد.

مدیرعامل پالایشگاه آبادان در این آیین به فرارسیدن دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر و تلاش های دوران دفاع مقدس و حماسه سازی و جانفشانی ها آن دوران اشاره و در پی آن دفاع از حرم و مجاهدت در مسیر اعتلای اقتصاد کشور را ادامه همان مسیر خواند و بر نقش روابط عمومی پالایشگاه آبادان به عنوان سکان دار قدیمی ترین صنعت کشور تاکید کرد. 
حکیم قیم با بیان اینکه اداره روابط عمومی امسال عملکرد مطلوبی داشته و به نتایج خوبی رسیده است، افزود: در روابط عمومی پالایشگاه آبادان  کارهای زیادی در همه زمینه ها انجام شده هرچند در برخی موارد کمبودهایی بوده اما اکنون بالای ۸۰ درصد رضایتمندی وجود دارد و مایه غبطه دیگر شرکت های نفتی شده است. 
وی برگزاری مسابقات قرآنی، حضور  پرشور کاروان های راهیان پیشرفت را از دیگر اقدامات این واحد برشمرد و انعکاس دستاوردهای مثبت از سوی این واحد که بازتاب امید در جامعه باشد را خواستار شد. 
مصطفی شری زاده رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، ضمن تشکر از پشتیبانی مدیر عامل در همه زمینه‌ها گفت: این مراسم به تاکید مدیرعامل جهت تشکر از زحمات کارکنان روابط عمومی برگزار شد . وی بیان داشت از زمان تصدی سمت روابط عمومی تاکنون مدیرعامل با تمامی درخواست های ما موافقت نموده که نشان از نگاه ویژه ایشان به روابط عمومی دارد. 

وی به تلاش کارکنان واحد روابط عمومی اشاره کرد و افزود:  اگر موفقیتی بوده حاصل تلاش تمامی کارکنان روابط عمومی بوده ، من و همکارانم از کار در اولین روابط عمومی کشور افتخار نموده و امیدواریم روابط عمومی را به جایگاهی که در خور و شأن پالایشگاه آبادان است برسانیم . 

وی بیان داشت از جمله اقداماتی که در ماه های اخیر انجام شده راه اندازی کانون فرهنگی ،  به روز کردن آرشیو  و پورتال پالایشگاه بود اما همچنان تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم. 
رئیس روابط عمومی پالایشگاه آبادان با بیان اینکه در کانون فرهنگی صرفاً آموزش محض مد نظر نیست و  دغدغه تربیتی از اولویت های کاری واحد روابط عمومی این شرکت پالایشی است به انتخاب مربیانی  دغدغه مند در زمینه ی  تربیتی به عنوان اقدامی در همین راستا اشاره کرد. 

 وی ادامه داد: نگاه ما فراتر از محدوده کارکنان است و برنامه داریم که پس از راه اندازی کانون دوره ها را در سطح مساجد و محلات محروم گسترش داده و در ادامه حتی فرا سرزمینی   مباحث آموزشی و تربیتی را دنبال کنیم. 

در ادامه مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان از گسترش حوزه فعالیت های این شرکت در بحث بین الملل با ورود به عراق و سوریه و میزبانی از شرکتهای پالایشی عضو اکو خبر داد. 

حکیم قیم از فعال سازی بخش بین الملل شرکت پالایش نفت آبادان خبر داد و گفت: از مدت ها پیش به دنبال فعال سازی بخش بین الملل بودیم و در مدت اخیر دیداری با وزیر نفت عراق داشتیم و اکنون بحث به روز رسانی پالایشگاههای عراق و سوریه بر عهده پالایشگاه آبادان گذاشته شده که نشان از نزدیک شدن به اهدافمان دارد. 
وی اظهار کرد: امروز مفتخریم اعلام کنیم در به روز رسانی چهار واحد پالایشی و نفتی عراق و سوریه مشارکت داریم. 
ایشان همچنین به برگزاری اجلاس شرکتهای پالایشی عضو اکو به میزبانی آبادان به عنوان دیگر رویداد بین المللی این شرکت پالایشی خبر داد و افزود: برای اجرایی شدن این کار باید واحد تشریفات روابط عمومی فعال  شود . 
قیم در ادامه عملکرد  روابط عمومی در آخرین دوره نمایشگاه نفت وگاز را نشان از توانمندی این شرکت در انجام وظایف دانست و گفت: عملکرد واحد  رسانه روابط‌عمومی پالایشگاه آبادان در بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز پالایش و پتروشیمی گوشه ای از زحمات این واحد در راه نمایش اعتلای ایران اسلامی در حوزه انرژی بود که در تمام کشور دیده شد.

ایشان افزود: همکاران نفتی از سراسر کشور اذعان می کردند که رویدادهای نمایشگاه را از صفحات پالایشگاه دنبال می کردند و سرعت در انعکاس رویدادها از سوی پالایشگاه آبادان قابل توجه بوده است.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
4 + 10 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.