Block title
Block content
نشست هم اندیشی کارکنان حراست پالایشگاه آبادان برگزار شد
چهارشنبه 12 بهمن 1401

 
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، در این نشست هم اندیشی که با حضور مدیرعامل پالایشگاه آبادان برگزار شد، عملکرد اداره حراست این شرکت تشریح و مسائلی پیرامون اولویت ها، مشکلات و اقدامات واحدهای مختلف حراستی مطرح شد. 
 
حکیم قیم  مدیر عامل پالایشگاه آبادان در این نشست، با اشاره به پیش رو بودن ایام الله دهه فجر ،  پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را نسیم خدایی برای جمهوری اسلامی دانست و  بیان کرد:  این نسیم از تاریخ محو نمی شود و به همین منظور باید این ایام یادآوری شوند. 
 
 
وی در ادامه به نقش کارکنان حراست در تامین امنیت مجموعه نفت اشاره کرد و گفت: تلاش همیشگی  کارکنان حراست در تامین امنیت مشهود است و در طول سال ها شاهد فداکاری ها  و از خودگذشتگی این افراد بوده ایم اما گاهی این فعالیت ها به اوج خود می رسد و در زمان هایی که خطراتی مجموعه و شهر را تهدید می کند همچون حادثه متروپل نقش حراست به طور ویژه نمایان می شود. 
 
 
 غلامعلی پاپایی رئیس حراست پالایشگاه آبادان، در این نشست گفت: این جلسه با توجه به شیوع بیماری کرونا با تعویق سه ساله برگزار می شود و در این مدت دستاوردهای بسیاری از جمله معرفی حراست پالایشگاه آبادان به عنوان حراست برترپالایش و پخش و کسب رتبه نخست توسط  2 معاونت حراست به دست آمد.  
 
 
او این نکته را یادآور شد که ملاک این گزینش، ارزیابی میدانی حراست پالایش و پخش پس از حضور در اداره حراست و راستی آزمایی های انجام شده در پی  عملکرد این اداره در دستگیری سارقان و برقراری امنیت در سطح پالایشگاه و اماکن تابعه به این بوده است. 
 
 
مدیر حراست پالایشگاه آبادان خطاب به کارکنان حراست نیل به این مسئولیت را موهبت الهی دانست و گفت: حراست به معنای پاسداری و مراقبت و در یک جمله سه کلمه ای پیشگیری، پیش بینی و اقدام است که شرح وظایف زیادی دارد. 
پایایی در ادامه به شرح وظایف این واحد امنیتی در پالایشگاه آبادان پرداخت و جلوگیری از مصادیق مختلف مفاسد، حفاظت و تامین امنیت محیط فیزیکی و افراد زیر مجموعه و تاسیسات را به عنوان مهم ترین وظایف نیروهای حراستی برشمرد. 
 
 وی ادامه داد: کارکنان حراست باید این نکته در نظر داشـته باشند که توجه به محیط پیرامونی به همان اندازه حفظ امنیت مجموعه مهم است و انجام وظیفه مستلزم این است که حراست را فراتر از مرزهای پالایشگاه انجام دهید تا بتوان مانع از رخدادها و خرابکاری ها شد.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
9 + 1 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.