Block title
Block content
به میزبانی پالایشگاه آبادان برگزار شد؛
نشست تبیین حوزه بسیج کارگری شهدای نفت آبادان
يكشنبه 14 اسفند 1401

با همت بسیج کارگری شهدای نفت آبادان نشست تبیین از سلسله اقدامات جهاد تببین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، امروز و با حضور مدیر عامل پالایشگاه و سردار تولایی معاون هماهنگ کننده سازمان اطلاعات سپاه جمهوری اسلامی نشست تبیین جامعه بسیج کارگری نفت آبادان درسینما گلستان آبادان برگزار شد.

حکیم قیم مدیرعامل پالایشگاه آبادان در این مراسم، به جنگ های تحمیل شده از سوی دشمنان اشاره کرد و گفت: در این ۴۳ سال گذشته از جنگ تحمیلی، جنگ های مختلفی را تجربه کردیم و جنگ حق علیه باطل گاهی جنگ مستقیم و گاه توام با گذشت از خانواده و یا انجام حرکت های فرهنگی و جمعی است.

وی افزود: اما امروز در مرحله ای قرار داریم که پیچ سخت، تند و پر تلاطم تاریخی است و در مرحله پیشرفت کشور و تبدیل شدن به یک ابرقدرت هستیم.

مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان با تاکید بر اینکه امروزه جهان استکبار خواهان اخلال در نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک ابر قدرت جهانی است، توضیح داد: اگر در گذشته اختلاف بر سر نفوذ در منطقه و جانبداری آمریکا از صهیونیست بود اما امروز دنیای استکبار در خیال باطل خود در پی پایان دادن به جمهوری اسلامی است.

وی یادآور شد مقام معظم رهبری پیش تر به دنیای چند قطبی اشاره کردند و در ادامه سران کشورهای روسیه، چین نیز بیان داشتند آمریکا باید قدرت های جدید که شامل روسیه، چین و ایران را بپذیرد.

قیم در سخنانش به این نکته اشاره کرد که ابرقدرت ها در گذشته ایران را ناتوان قلمداد می کردند، اما امروز به یمن مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامي در جایگاهی قرار دارد که تمام دنیای استکبار در پی آن است که جایگاه والای آن به گوش جهانیان نرسد و این کار را از خانه ایرانیان آغاز کرد.

وی اضافه کرد: ایران کشور قوی است و در تمام عرصه های مختلف از جمله اقتصادی، علمی، پزشکی و دانشگاهی پیشرفت زیاد داشته اما دشمن در تلاش است تا مانع شنیدن آن می شود و از عامل شک و تردید و دوگانگی استفاده می کند.

مدیرعامل پالایشگاه آبادان در ادامه به اهمیت مقوله تبیین اشاره کرد و گفت: تبیین و گفتمان یکی از مسائل مهمی است که مورد تاکید خداوند و پیامبر و رهبر انقلاب است که این موضوع مهم را باید به صورت مستمر تذکر دهیم.

وی افزود: ایران کنونی در جایگاهی قرار دارد که دشمن مجبور به اقرار توانایی های آن شده و در عرصه اقتصادی نیز در پالایشگاه آبادان در پی آن هستیم که به عنوان مدافعان حریم وطن دشمن جرات عرض اندام نداشته باشد.

سردار محمد تولایی معاون هماهنگ کننده سازمان اطلاعات سپاه جمهوری اسلامی نیز در این نشست، گفت: آمریکا در حال بررسی سه چالش خود است که اولی چین ، دوم روسیه و سوم آن ایران است که دلیلش را ارائه الگوی حکمرانی جدید از سوی ایران است که اگر این الگو تسری یابد امکان بروز و ظهور آن در جامعه کاهش یافته و راهکار آن را فروپاشی از درون است.

وی با بیان اینکه حمایت مردم قدرت تولید می کند که اگر این قدرت در اختیار امام جور قرار بگیرد حکومت جور و اگر در اختیار امام عادل قرار بگیرند حکومت عدل تشکیل می دهد، افزود : باید تلاش ها بیشتر تا صداقت در تابعیت امام عادل ثابت و زمینه ظهور فراهم‌ شود کارآمدی نظام به معنای کارآمدی دین در اداره جامعه است.

معاون هماهنگ کننده سازمان اطلاعات سپاه جمهوری اسلامی بر لزوم حمایت مردم از حاکمیت اسلامی تاکید کرد و گفت: وظیفه ما برای زمینه سازی ظهور حفظ نظام است چرا که این نظام الگو ارائه می کند و باید این الگو را توسعه داد.

او افزود: مسئولیتی که امروز به دوش ما گذاشته شده، پیروی از ولایت، پیمودن راه حق، کنار زدن حجاب ها از روی قلب ها و ارائه الگوی عملی و کارآمد سازی سیستم برای رفع مشکلات معیشتی است

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
5 + 4 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.