Block title
Block content
برنامه های پالایشگاه آبادان در جشن 44 سالگی انقلاب؛
شادی همگانی در چهل و چهار سالگی انقلاب اسلامی
چهارشنبه 12 بهمن 1401

 
 رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان در تشریح برنامه های مختلف به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از اجرای بیش از 30 برنامه فرهنگی ورزشی و اجتماعی برای عموم مردم با تاکید بر مناطق محروم خبر داد. 
 
 به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، مصطفی شری زاده گفت: امسال در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که با شعار «ایران استوار ،44 سال افتخار» نامگذاری شده است، پالایشگاه آبادان همچون گذشته در راستای بزرگداشت این رویداد ملی مهم و تجلی افتخارات نظام جمهوری اسلامی برنامه های متنوعی را تدارک دیده است. 
 
او ادامه داد: روابط عمومی این مجموعه صنعتی با برگزاری رویدادهای فرهنگی ، آماده سازی فضای شهری و آذین بندی اماکن، برگزاری کاروانهای های شادی در بخش های مختلف آبادان تلاش دارد سهمی هرچند کوچک در شادمانی مردمان سرزمین اسلامی داشته باشد که این روزها را به جشن و سرور می پردازند. 
 
 رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان با بیان اینکه مشارکت دادن عموم مردم به خصوص قشر کم برخوردار در این جشن ملی از اولویت پالایشگاه آبادان است، افزود: امسال قرار است کاروان های راهیان انقلاب با همکاری روابط عمومی و ستاد اقامه نماز پالایشگاه آبادان با بهره گیری از توان هنرمندان بومی  در قالب گروه های سرود، تئاتر، سخنرانی، نور افشانی، برپایی نمایشگاه های دستاورهای انقلاب و روایت دستاوردها از 12 تا 22 بهمن ماه در 10 نقطه محروم این شهرستان برنامه اجرا کنند. 
 
 او افزود: همچنین قرار است مدارس مناطق محروم به مدت 10 شب ، با هزینه پالایشگاه و هماهنگی گروه جهادی به تماشای فیلم پسر دلفینی  به همراه جشن شادی بپردازند. 
 
 شری زاده با اشاره به 30 برنامه در نظر گرفته شده به مناسبت چهل و چهارمین پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در تمام روزهای دهه فجر برنامه های مختلف در نظر گرفته شده است که به صدا درآمدن فیدوس و نواختن بوق کشتی، برافراشتن پرچم پر افتخار ایران اسلامی همزمان با لحظه تاریخی ورود امام راحل(ره) دراسکله 7 پالایشگاه آبادان، برگزاری راهپیمایی خانواده نفت و مسابقه آشپزی ویژه مادران و دختران در مدارس پالایشگاه  برنامه هایی هستند که در نخستین روز از این دهه مبارک اجرا می شود. 
 
او همچنین بیان داشت برنامه جشن بزرگی به مدت سه شب و در شش سانس با برنامه های متنوع و حضور خواننده برجسته کشوری و گروه های توانمند شهری  در سینما نفت  ویژه کارکنان پالایشگاه و مردم غیور آبادان تدارک دیده شده است .  
 
رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان در ادامه با تاکید بر عمل به فرموده های مقام معظم رهبری در راستای جهاد تبین، از برگزاری برخی برنامه های با محوریت درک پیام انقلاب نیز خبر داد و گفت: در دهه فجر امسال قرار است چندین نشست بصیرتی توسط پایگاه بسیج و ستاد اقامه نماز  ، مسابقه فرهنگی دهه فجر با محوریت کتاب « صعود چهل ساله» و دوره هم اندیشی با کتاب ویژه کودک و نوجوان برگزار شود همچنین نمایشگاه بزرگ کتاب با 60 درصد تخفیف در نظر گرفته شده از ۱۲بهمن تا ۵اسفند ماه در فرهنگسرای نفت آبادان برای بازدید عموم دایر خواهد بود. 
 
شری زاده  همچنین به برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت پیروزی انقلاب توسط این شرکت نفتی اشاره کرد و گفت: قرار است برای بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی چندین رویداد ورزشی از جمله پیاده رویی خانوادگی نفت، مسابقات شنا ویژه کارکنان و خانواده ها، مسابقات تیراندازی و دارت ویژه بانوان و همینطور مدیران و روسا پالایشگاه، مسابقه پرتاب توپ در حلقه و پنالتی و موارد دیگر توسط بسیج کارگران پالایشگاه آبادان برگزار شود. 
 
 غبارروبی مزار شهدا، برنامه ریزی جهت حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، برپایی ایستگاه صلواتی  و پخش شیرینی و شربت در دروازه های پالایشگاه آبادان از دیگر برنامه هایی است که قرار است به همت شرکت پالایش  نفت آبادان در ایام دهه فجر برگزار شود.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
8 + 0 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.