Block title
Block content
تکواندو کاران آبادانی سهمیه مسابقات آسیایی را از آن خود ساختند
تیم تکواندو پالایش نفت آبادان با کسب مقام سوم مسابقات لیگ برتر به سهمیه جام باشگاه های آسیا دست یافتند.
چهارشنبه 12 بهمن 1401

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، در پایان رقابت های لیگ برتر جوانان و بزرگسالان تکواندو باشگاه های کشور (جام خلیج فارس ) گرامیداشت شهید مدافع حرم عبدالله اسکندری، تیم پالایش نفت آبادان صدر نشین در آخرین رقابت خود پس از واگذاری نتیجه به  رقیب خود شهرداری ورامین  با ۳۰ امتیاز در حالی که با تیم اول و دوم هم امتیاز بود، به دلیل تفاضل در برد و باخت، مقام سوم را کسب کرد. 
پالایش نفت آبادان که فصل گذشته مقام هشتم را کسب کرده بود در این فصل  با پنج پله صعود در جایگاه  سوم قرار گرفت و مجوز حضور در رقابت های جام باشگاه های آسیا را برای خود حفظ کرد. 
سرمربی تیم تکواندو پالایش نفت آبادان در حاشیه رقابت ها، این تیم را شایسته کسب عنوان قهرمانی در مسابقات لیگ برتر  و  عملکرد شاگردانشان را بسیار خوب دانست. 
روح الله گودرزی نحوه برگزاری مسابقات لیگ را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت:  بازیکنان پالایش نفت آبادان در این دوره از مسابقات بسیار خوش درخشیدند و عملکرد بسیار خوبی داشتند، و با وجود اینکه  اکثر بازیکنان ما را نوجوانان تشکیل می دادند و همین بازیکنان توانستند در این مسابقات بزرگان تکواندو ایران را شکست دهند و از عملکرد همه آن ها راضی هستم. 
او ادامه داد: در ابتدای مسابقات امیدوار به کسب سکو نبودیم اما در هفته آخر و با توجه به عملکرد بازیکنان انتظار کسب سکوی اول را داشتیم و فکر می کنم اگر بازیکنان در بازی آخر کمی بیشتر همت می کردند؛ می توانستیم قهرمانی این دوره از رقابت ها را کسب کنیم اما باز هم خدا را شکر می کنم که توانستیم عنوان خوبی را به دست آوریم. 
سرمربی تیم تکواندو پالایش نفت آبادان با یادآور شدن اینکه این تیم در ۱۰ هفته  رقابت ها صدرنشین مسابقات بوده است، افزود: این نشان می دهد عملکرد تیم ما خیلی خوب بوده است و به نظرم برخی از بازیکنان تیم لیاقت دعوت به اردوی تیم ملی را دارند. 
گودرزی بر تقویت تیم برای مسابقات سال آینده تاکید کرد و گفت: در برخی از اوزان بازیکنان جدیدی را به خدمت خواهیم گرفت و خودمان را برای لیگ و جام باشگاه های آسیا آماده می کنیم تا بتوانیم نماینده خوبی برای کشورمان باشیم.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
14 + 2 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.