Block title
Block content
تقدیر مدیر عامل از زحمات جهادی کارکنان در تعمیر یکی از واحدهای شرکت پالایش نفت آبادان
دوشنبه 23 خرداد 1401

مدیر عامل شرکت پالایش نفت آبادان از زحمات کارکنان واحدهای مختلف در عملیات تعمیر و تعویض قطعات  و  رفع آلودگی صوتی شدید بوجود آمده و همزمان در سرویس بودن واحد که یکی از واحدهای حیاتی پالایشگاه به شمار می رود تقدیرنمود .
به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان صبح امروز در مراسمی با حضور مدیر عامل ، مدیران و روسای شرکت پالایش نفت آبادان از خدمات و زحمات جهادی کارکنان بخشهای مختلف که در عملیات تعمیر و تعویض قطعات حساس یکی از واحدهای پالایشگاه نقش داشتند تقدیر بعمل آمد .
در این مراسم مدیر عامل ضمن تشکر از خدمات ایشان گفت : کاری که شما عزیزان انجام دادید  دو جنبه داشت یکی جنبه اقتصادی که برای پالایشگاه مشکل بزرگی را حل نمودید و با توجه به شرایط کشور و نیاز مبرم به تولید مستمر ،مجاهدانه پای کار ایستادید واز مدار تولید خارج شدن یکی از واحدهای اصلی پالایشگاه جلوگیری کردید که از طرف خود، هیئت مدیره و سایر روسا از شما تشکر میکنم .
دوم شما در راستای مسئولیت  اجتماعی پالایشگاه کمک شایانی را در قطع آلودگی صوتی انجام دادید که ارزش معنوی آن خیلی بیشتر از ارزش مادی آن است 
از خداوند متعال می خواهم که به تمامی نفراتی که در این کار بزرگ سهیم بودند و به خانواده های محترم شان  سلامتی عطا فرماید و ان شالله بتوانیم سالهای سال در کنار شما عزیزان در راستای عزتمندی و منزلت بخشی به کشور سهیم باشیم.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
10 + 2 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.