Block title
Block content
جشن میلاد حضرت فاطمه(س) و روز زن در سینما نفت آبادان برگزار شد
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن، ویژه برنامه ای در محل سینما نفت آبادان برگزار شد.
دوشنبه 21 اسفند 1396

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، در این ویژه برنامه که با حضور خانم اسماعیلی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ، مدیران و روئسای ادارت و بانوان شاغل در پالایشگاه آبادان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس رضا نعیمی رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان ضمن خیر مقدم و تبریک به حاضرین  بمناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن گفت : ولایت مداری، صبر و شکیبایی حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان ویژگی هایی بارز آن حضرت است  و از تمامی بانوان خواستار الگو سازی رفتار آن حضرت در خانواده‌ها و تفکر در سیره رفتاری آن حضرت می باشم  .

رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادن افزود : از ویژگی های بارز حضرت فاطمه زهرا (س) می‌توان به دیدگاه ایشان در همسرداری و تکریم خانواده، تربیت صحیح فرزندان، ولایت مداری و حمایت همه جانبه آن حضرت از مقام والای ولایت اشاره کرد و همچنین احادیث گهربار و کلمات قصار این بانوی بزرگوار همه و همه نشان از بالندگی روحی و معنوی غیرقابل وصف ایشان دارد .

وی افزود: روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان همیشه مصمم به تجلیل از بانوان تلاشگر و ساعی این شرکت می باشد و در این راستا برنامه ریزی های متعددی انجام داده است .

در ادامه رئیس روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در این آئین گفت: کشور ما در بین کشورهای اسلامی تولیدکننده نفت این افتخار را دارد که بیشترین زنان شاغل در صنعتنفت را به خود اختصاص داده و رتبه نخست را در بین کشورهای اسلامی تولیدکننده نفت دارد.

زیبا اسماعیلی افزود: بیشترین تحصیل‌کرده‌ها در رشته فنی و حوزه پالایش و بعد پتروشیمی و بعد صنایع بالادستی را زنان تشکیل می‌دهند و زنان در توسعه حرف اول را می‌زنند و جامعه شناسان تحقیق کرده‌اند که بدون توانمندی زنان امکان ندارد هیچ کشوری به توسعه برسد.

وی بیان کرد: در دولت نیز به استفاده از توانمندی‌های زنان به‌ویژه در زمینه‌های علمی و صنعتی اهمیت داده‌شده و امیدواریم که به‌عنوان یک زن شاهد پیشرفت زنان در عرصه‌های بالاتر و برتر باشیم و این فرصت‌ها را خودمان برای خودمان ایجاد کنیم.

در ادامه این آئین از مادران شهیدان مکیان، محمد رضا عسگری فر، مدافع حرم عارف کائدخورده و همسران شهیدان محمد گودرزی و حسین امامی با اهداء لوح و هدیه تقدیر شد.

اجرای موسیقی، سرود، تقلید صدا و مسابقه با محوریت زندگی حضرت فاطمه (س) از جمله برنامه های جنبی این ویژه برنامه بود.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
4 + 10 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.