Block title
Block content
بازدید 6236 نفر از تاسیسات پالایشگاه آبادان در سال 1398
دوشنبه 6 مرداد 1399

به گزارش روابط عمومی پالایش نفت آبادان :سید علی نوربخش رئیس روابط عمومی عنوان کرد: در سال 1398 تعداد 6236 نفر از این تاسیسات عظیم صنعتی بازدید نموده و از نزدیک با فرآیند پالایش فرآورده های نفتی و دستگاه های پالایشی آشنا شدند.
وی افزود پالایشگاه به دلیل قرار گرفتن در قلب شهر آبادان یکی از جاذبه های صنعتی استان می باشد که همه ساله مشتاقان زیادی از سراسر کشور از این تاسیسات بازدید می نمایند.
از گروه های بازدید می توان به دانش آموزان، دانشجویان، معلمین و اساتید، کارشناسان، راهیان نور و گروهای هنری و فیلم سازی اشاره کرد.
وی در خصوص نحوه بازدید از پالایشگاه عنوان کرد: بازدیدکنندگان پس از ارسال نامه درخواست بازدید به روابط عمومی با هماهنگی اداره حراست و تعیین زمان بازدید با همراهی و هماهنگی کارشناسان روابط عمومی طبق برنامه از پیش تعیین شده از ادارات،واحدها و تاسیسات قدیمی از جمله کارگاه مرکزی، دستگاه های تقطیر در خلا و اتمسفر، واحد فاز 3 و کت کراکر قدیم پالایشگاه بازدید نموده و از نزدیک با تلاش خستگی ناپذیر مدافعان سنگر تولید آشنا می شوند.
امید است این بازدیدها سهمی در شناخت زحمات و تلاشهای بی دریغ کارکنان شرکت پالایش نفت آبادان در امر تولید را برای مردم داشته باشد.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
9 + 3 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.