Block title
Block content
بازدید معاون وزیر نفت از پروژه ها و طرح‌های پالایشگاه آبادان در نخستین روزهای کاری سال نو
شنبه 18 فروردين 1397

 علیرضا صادق‌آبادی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در نخستین روزهای کاری سال ۱۳۹۷، دیروز پنجشنبه ۱۶ فروردین، با حضور در #آبادان از طرح‌ها و پروژه های توسعه ای شرکت پالایش نفت آبادان بازدید کرد و در آخرین وضع آنها را از نزدیک بررسی کرد
 به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، در ابتدای این برنامه معاون وزیر از پروژه طرح تثبیت ظرفیت فاز ۲ پالایشگاه آبادان بازدید و سپس در جلسه‌ای با حضور مسئولین پالایشگاه آبادان، علمداری مدیر پروژه گزارشی از اقدامات صورت گرفته این طرح ارائه کرد.

 علیرضا صادق آبادی در این جلسه ضمن تبریک سال نو و تشکر از مدیران ، مسئولین و پرسنل پالایشگاه  آبادان گفت: با توجه با فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری امسال به نام حمایت از کالای داخلی سعی بر این باشد که در این پروژه نیز با توجه به شرایط از تمامی ظرفیت های داخلی کشور استفاده شود.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد: با توجه به حجم پروژه و گستردگی آن بایستی از تمامی ظرفیت های منطقه استفاده و از نیروهای بومی جهت اشتغال در این طرح استفاده شود.

در ادامه اسفندیار دائم الذکر مدیر عامل پالایشگاه آبادان ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو گزارشی از عملکرد پالایشگاه و اقدامات صورت پذیرفته در جهت افزایش #تولید_بنزین و بهبود سیستم پالایشگاه در امر تولید ارائه کرد.

حضور در واحدهای عملیاتی پالایشگاه و طرح الحاقی فاز ۳ از دیگر برنامه های این بازدید یکروزه بود.

دانلود تصویر خبر

دیدگاه‌ها

سوال
این سوال برای آزمایش این است که آیا شما یک کاربر واقعی هستید یا خیر و برای جلوگیری از پیام‌های اسپم خودکار.
2 + 1 =

این مساله ریاضی ساده را حل کنید و نتیجه را وارد کنید. برای مثال : 3+1 باید عدد 4 را وارد نمایید.